DEMI GLACE GOLD s.r.o.Naším cílem je vyrábět produkty, které by odstranili časově náročnou a nevděčnou práci v kuchyni a zároveň zlepšili chuť pokrmů.  To nebylo vše, chtěli jsme aby naše produkty byly nejen chutné, ale i zdravé, tj. bez chemie - různých éček, stabilizátorů, glutamátů, soli, barviv atd. a ještě navíc - a to hlavně - aby se ušetřil čas.


Posuďte, jestli se nám to daří.

Chuť   -     Zdraví    -    Čas

Příklad zeleninové polévky:

Nakoupíme kořenovou a další zeleninu. Omyjeme, oškrabeme, oloupáme, nakrájíme a dáme vařit. Po hodině vaření zeleninu vyhodíme a připravíme si čerstvou zeleninu a z té po krátkém vaření máme skvělou zeleninovou polévku.

Náš Zeleninový Fond Rich odstraní první část přípravy. Nesháníme, nemyjeme, neloupáme, nekrájíme, nevaříme, nic nevyhazujeme. Jen dáme vařit vodu, do ní čerstvou zeleninku a přidáme 5 - 10 cl Zeleninového Fondu Rich na 1 L polévky, osolíme a  krátce povaříme.


Příklad šťávy pod maso:

Upečeme maso (hovězí, vepřové, kuře, kachnu atp.). Do výpeku dáme mouku, osmahneme, přidáme vodu, povaříme a hledáme, čím bychom šťávu ochutili, aby byla k jídlu.

V případě našeho Demi Glace Gold - přidáme kávovou 1/2 kávové lžičky na porci, trochu vody, lehce povaříme a máme výbornou šťávu k jakémukoliv masu, po které někteří ztrácejí zábrany a vytřou talíř dosucha jazykem.

 Pozn.  - pro červená masa je vhodnější  Classic pro bílá Gold, pro ryby a těstoviny Blond.